ФК Герца очолила турнірну таблицю міського чемпіонату з міні-футболу

• Переглядів: 631

Після 8 турів вже з'явився фаворит нинішнього чемпіонату. Варто зазначити що залишилось зіграти ще 3 тури. ФК Герца має зігати з ФК Годинівка 01 березня, а на день раніше  29 лютого ФК Герца зустрінеться з ФК Остриця 2.  А в останньому турі зіграють ФК Остриця 2 з ФК Годинівка. Саме ці ігри і вирішуть  хто стане чемпіоном.

В МІСЬКИОМУ ЧЕМПІОНАТІ З МІНІ-ФУТБОЛУ ПРОЯВЛЯЮТЬСЯ ЛІДЕРИ

• Переглядів: 696

25 січня стартував Герцаївський міський чемпіонат з міні-футболу в якому беруть участь 11 футбольних команд, 5 з Острицької сільської ОТГ, 2 з Герцаївської міської ОТГ та 3 з Герцаївського району. Змагання проводяться на міському штучному полю з синтетичним покриттям.

Міський жіночий турнір з волейболу присвячений пам’яті  Костянтина Саранчука

• Переглядів: 302

У неділю, 5 січня, у спортивному залі Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися перші спортивні змагання нового 2020 року .Волейбольний турнір, в якому взяли участь учні чотирьох навчальних закладів району, був присвячений пам’яті  Костянтина Саранчука, хорошого вчителя, активіста і великого прихильника спорту села Великосілля.

ГЕРЦАЇВСЬКА КОМАНДА “ФОРВАРД” ДОСТОЙНО ВИСТУПИЛА НА ПРЕСТИЖНОМУ ФУТБОЛЬНОМУ ТУРНІРІ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

• Переглядів: 403

Днями в місті Ковель Волинської області пройшов один із наймасовіших футбольних турнірів в Україні: 4-й зимовий міжнародний дитячий фестиваль футболу -“Kovel Cup Time”.