Скрипкару Василь Васильович

Фото без опису

Народився 19 лютого 1973 року в с. Підвальне Герцаївського району Чернівецької області. Громадянин України з 1991 року.

В 1980 році пішов в перший клас Підвальнянської початкової школи, а з 1984 року учився та закінчив з відзнакою в 1990 році Баїраківську ЗОШ.

В 1990 році поступив в Державний Університет “Дунеря де жос”, м. Галаць, Румунія і закінчив в 1997 році по спеціальності інжинер-технолог харчової промисловості.

З 9 серпня 1999 року по грудень 2001 року працював державним інспектором екологічної інспекції в Герцаївському районі держуправління охорони навколишнього природного середовища.

З грудня 2001 року по березень 2007 року працював начальником державної екологічної інспекції в Герцаївському районі держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області.

Після реорганізації держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області з березня 2007 року працював головним спеціалістом відділу оперативного екологічного міжрайонного контролю екологічної інспекції в Чернівецькій області по травень 2009 року.

З 15 травня 2009 року працює міським головою Герцаївської міської ради.

Одружений. Виховує двох дітей.