Апріутес Лілія Пентелеївна

Фото без опису

Громадянка України, народилася 24.11.1962 р., освіта вища, безпартійна, , Герцаївська міська рада, Чернівецька обл., головний спеціаліст служби у справах дітей, місце проживання: м. Герца, Герцаївський р-н, Чернівецька обл.

Акірі Петро Васильович

Громадянин України, народився 28.06.1963 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Герца Герцаївський р-н Чернівецька обл.

Апетроаіє Андрій Костянтинович

Фото без опису

Громадянин України, народився 18.11.1987 р., освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Герцаївська міська рада Чернівецької області, завідувач господарством, місце проживання: м.Герца, Герцаївський р-н, Чернівецька обл.

Алазароає Людмила Федорівна

Фото без опису

Громадянка України, народилася 07.10.1973 р., освіта вища, безпартійна, Бібліотека ім.Іона Кілару с.Молниця, Завідуючий, місце проживання: с. Молниця Герцаївський р-н Чернівецька обл.

Бомпа Анна Миколаївна

Фото без опису

Громадянка України, народилася 09.10.1995 р., освіта вища, безпартійна, Байраківський НВК, Вчителька, місце проживання: с. Байраки, Герцаївський р-н, Чернівецька обл.

Георгіу Давід Петрович

Фото без опису

Громадянин України, народився 31.03.1996 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Тернавка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл.

Канжа Віоріка Дмитрівна

Фото без опису

Громадянка України, народилася 04.08.1956 р., освіта вища, безпартійна, ОЗ Хряцьківський НВК, Вчитель початкових класів, місце проживання: с. Хряцька, Герцаївський р-н, Чернівецька обл.

Кріган Марін Михайлович
Громадянин України, народився 05.05.1978 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, місце проживання: с. Дяківці, Герцаївський р-н, Чернівецька обл.

Кришмару Костянтин Іванович

Громадянин України, народився 04.05.1973 р., освіта вища, безпартійний, ФОП Кришмару К.І., місце проживання: с. Остриця, Герцаївський р-н, Чернівецька обл.

Дорофтей Василь Валентинович

Громадянин України, народився 28.01.1986 р., освіта вища, безпартійний, Герцаївське РЕМ АТ "Чернівціобленерго", Технік ВТГ, місце проживання: с. Підвальне Герцаївський р-н Чернівецька обл.

Лупу Віталій Костянтинович

Громадянин України, народився 12.03.1976 р., освіта вища, безпартійний, Герцаївський районний відділ державної виконавчої служби, Старший державний виконавець, місце проживання: с. Петрашівка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл.

Лисеєнко Олександр Олександрович

Фото без опису

Громадянин України, народився 17.06.1995 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Герца, Герцаївський р-н Чернівецька обл.,

Олару Лілія Георгіївна

Фото без опису

Громадянка України, народилася 19.03.1968 р., освіта вища, безпартійна, Чернівецька РДА, радник голови, місце проживання: с. Петрашівка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл.

Онофрієсє Віоріка Володимирівна

Громадянка України, народилася 10.01.1973 р., освіта вища, безпартійна, страхова компанія " ЮБАІ", Директор, місце проживання: с. Тернавка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл.,

Постевка Георгій Михайлович

Громадянин України, народився 21.03.1974 р., освіта вища, безпартійний, Державне підприємство, Герцаївське державне спеціалізоване лісництво агропромисловий комплекс, Лісник, місце проживання: с. Байраки , Герцаївський р-н , Чернівецька обл.

Пілігач Георгій Георгійович

Громадянин України, освіта вища, 13.08.1964 р., безпартійний, ТОВ "Граніт", Головний інженер, місце проживання: м. Герца Герцаївський р-н Чернівецька обл.,

Платонов Олександр Юрійович

Фото без опису